Sections

Weather Forecast

Close

Two Harbors High School Honor Rolls – First Quarter

Merit Roll 3.0-3.69

SEVENTH GRADE

Abrahamson, Alivia

Anderson, Chase

Aune, Emily

Bentler, Zachary

Benvie, Lily

Blankenship, Ashlyn

Bright, Tucker

Carter, Erica

Dorsey, Alexander

Fosness, Ava

Grinde Fosaaen, Amaya

Hiivala, Jase

Huddleston, Wyatt

Kappes, Carter

Kerby, Evan

Komarek, Kinsey

Nelson, Hailey

Radke, Elizabeth

Samuell, Jacob

Sherman, Isaac

Sunday, Makenzie

Thomas, Tanja

Tikka, Rebecca

Torricer, Joebea

Williams, Biker

Wiszowaty, Megan

EIGHTH GRADE

Amesbury, Hailey

Anderson, Kaia

Bailey, Janee

Bark, Deacon

Bark, Sebastian

Bopp, Ethan

Bruckelmyer, Joseph

Bruckelmyer, Sally

Bruckelmyer, Trent

Carlson, Madison

Cruikshank, Reed

Donahue, Ella

Dover, Elizabeth

Erickson, Edwin

Furo, Harper

Graden, Keara

Hietala, Adriana

Highland, McKenzie

Johnson, Emma

Johnson, Luke

Juenemann, Jobe

Keithley-Myers, Cyrus

Lakso, Madison

Lemke, Anthony

Lobbestael, Claudia

Marxhausen, Jenna

Nelson, Cameron

Peldo, Luke

Peterson, Greysen

Pitkanen, Kyler

Poe-Johnson, Mya

Raisanen, Sophie

Seguin, Ryan

Stavig, Isabella

Swartout, Ethan

Townley, Kate

Underdale, Casey

Waliezer, Bianca

Whelan, Aiden

NINTH GRADE

Adamski, Jessica

Altobell, Evan

Bangsund, Calli

Bergerson, Meagan

Blair, Cristian

Carlson, Chloe

Churness, Alec

Granmo, Matson

Hallman, Chance

Haveri, Amanda

Heikkila, Jasmine

Hiukka, Jerrad

Huddleston, Aspen

Hurd, Kennedy

Jackson, Fletcher

Johnson, Dayanna

Jordahl, Makenna

Jordon, Dryst

Kleive, Nathen

Koenig, Aden

Koenig, Emma-Jean

Lampart, Samantha

Lampela, Brendan

Leuch, Emma

Libal, Brady

Maas, Ethan

Marxhausen, Jacob

Nelson, Dean

Nelson, Rebecca

Peterson, Brette

Pinnell, Lucas

Powell, Felix

Williams, Faith

10TH GRADE

Bruckelmyer, Wendy

Carlson, Michael

Conlan, Maia

Costley, Kody

DiFranco, Mazzandra

Dillon, Callista

Donahue, Katie

Hendren, Sidni

Johnson, Hayden

Keech, Jacob

Kerby, Nina

Kostuch, David

Long, Kade

Raisanen, Jake

Schottenbauer, Isabel

Scoggin, Elizabeth (Kelli)

Sunday, Macy

Swanson, Emma

Thorpe, Gavin

Towers, Nicholas

Waliezer, Victoria

11TH GRADE

Ault, Kannon

Barrick, Dylan

Bergstedt, Jake

Bruckelmyer, Ava

Cox, Logan

Cox, Sydney

Dellinger, Rayne

Erickson, Laura

Gulseth, Mason

Hanson, Audrey

Hietala, Chloe

Hooper, Jillian

Jackson, Spencer

Johnson, Samuel

Jones, Austin

Jordahl, Garrett

Komarek, Cole

Larson, Jada

Mackey, Cameron

Nelson, Joseph

Nelson, Michael

Olson, Emily

Osbakken, Tricia

Overby, Kaylee

Peterson, Elsa

Reinarz, Madison

Rustad, Ty

Schultz, Brianna

Stolp, Mason

Swartwood, JoAnna

Thomasen, Kate

Twining, Peyton

VanKekerix, Jacob

Walsberg, Kate

Whelan, Annabell

Wright, Calli

12TH GRADE

Aug, Devyn

Bott, Tori

Brenna, Richard

Buchta, Gabrielle

Bulli, Tommaso

Edblom, Ella

Eliason, Naomi

Elmquist, Andrew

Fisher, Erin

Furo, Graysen

Gill, Evan

Henrickson, Benjamin

Johnson, Kyle

Koenig, Jonathan

Leith, Ally

Leon, Jackson

Marker, Joseph

Mindestrom, Taylor

Mojkowski, Lilka

Nowacki, Ryan

Peppenger, Taylor

Swoverland, Navah

Szendrey, Samantha

Tyo, Jennifer

VandenBergh, Haille

Honor Roll 3.7-4.0

SEVENTH GRADE

Bruckelmyer, Jenna

Carr, Jocelyn

Churness, Emma

Elling, Travis

Groeneveld, Anne

Johnson, Ellie

Jonson, Peter

Kleive, Trevor

Olsen, Anja

Powell, Harper

Radle, Kendal

Seagren, Jocelyn

Tokvam, Thor

Wermter, Benjamin

EIGHTH GRADE

Dugas, Livia

Edlund, Hattie

Gordon, Lamar

Graden, Kaitlyn

Hendren, Olivia

Hendrickson, Alex

Holm, Karly

Kaczrowski, Erica

Koepke, Ava

Olson, Lauren

Radle, Hailey

Stolp, Hannah

Stolp, Laura

Sundberg, Abby

Suomi, Janie

Swanson, Grace

NINTH GRADE

Haugan, Paige

Kosmo, Tae

Krech, Althea

Nelson, Clark

Schwartz, Chloe

Smith, Autumn

Szendrey, Alex

Tokvam, Isabelle

VanKekerix, Jessica

Voltz, Ilie

Williams, Maple

10TH GRADE

Archer, Sarah

Beardsley, Morgan

Blaisdell, Zachary

Bruckelmyer, Hailey

Christensen, Leah

Cruikshank, Rosalie

Edlund, Kaden

Esse, Claire

Gordon, Cedar

Gulbranson, Madison

Hendrickson, Etta

Hubbard, Margaret

Johnson, Jeremiah

Jones, Taylor

Kaczrowski, Paige

Marxen, Shayla

Olson, Alex

Rodriguez, Isabella

Schlangen, Eli

Stolp, Annie

Swanson, Isaac

Sweatt, Claire

Swoverland, Eliana

Tikka, Marcie

Townley, Valerie

Voltz, Ivan

Wantaja, Louisa

11TH GRADE

Carlson, Emily

Haugan, Sydney

Holm, Karsen

Holman, Joseph

Larson, Riley

Libby, Mary

McCarthy, Sean

Ronstad, Sky

Smith, Noah

Sundberg, Nolan

12TH GRADE

Bergerson, Calista

Campbell, Nathan

Carter, Jeremy

Coan, Makenna

Cortes Modes, Laura

Galyen, Elisa

Haugan, Wyatt

Haveri, Kristin

Hubbard, Nora

Keech, Steven

Lambert, Rachel

Martineau, Roslyn

Meyer, Mason

Ruberg, Jayden

Scamehorn, Emelia

Schottenbauer, Grace

Smith, Brooklyn

Sundberg, Allison

Swardstrom, Margaret

Sweatt, Emily

Wenger, Carson