Merit Roll 3.0-3.69

SEVENTH GRADE

Aune, Emily

Bata, Sophia

Bentler, Zachary

Benvie, Lily

Boger, Jesse

Bright, Tucker

Carlson, Carmen

Carter, Erica

Dafnopulos, Marco

Dewey, Oren

Dorsey, Alexander

Erhardt, Joselyn

Henschel, Allison

Hietala, Isaiah

Hiivala, Jase

Huddleston, Wyatt

Johnson, Ellie

Kappes, Carter

Larson, Natalie

Long, Loren

Samuell, Jacob

Seagren, Jocelyn

Sherman, Isaac

Sunday, Makenzie

Thomas, Tanja

Tikka, Rebecca

Torgerson, Bree

Wermter, Benjamin

Williams, Biker

Ziegler, Ella

EIGHTH GRADE

Amesbury, Hailey

Anderson, Kaia

Bailey, Janee

Barbrick, Rachel

Bark, Deacon

Bark, Sebastian

Bopp, Ethan

Bruckelmyer, Ella

Bruckelmyer, Jenny

Bruckelmyer, Joseph

Bruckelmyer, Rylan

Bruckelmyer, Sally

Bruckelmyer, Trent

Carlson, Madison

Donahue, Ella

Erickson, Edwin

Graden, Kaitlyn

Graden, Keara

Hietala, Adriana

Highland, McKenzie

Holm, Karly

Johnson, Emma

Johnson, Luke

Johnston, Garret

Juenemann, Jobe

Keithley-Myers, Cyrus

Koepke, Ava

Lakso, Madison

Lemke, Anthony

Lobbestael, Will

Nelson, Kari

Peterson, Greysen

Pitkanen, Kyler

Poe-Johnson, Mya

Radle, Hailey

Raisanen, Sophie

Seguin, Ryan

Stolp, Hannah

Sundberg, Abby

Suomi, Janie

Swartout, Ethan

Townley, Kate

Waliezer, Bianca

Wantaja, Mary

Whelan, Aiden 

NINTH GRADE

Adamski, Jessica

Bangsund, Calli

Bruckelmyer, Levi

Churness, Alec

Gebeck, Nathan

Hallman, Chance

Haveri, Amanda

Heikkila, Jasmine

Johnson, Dayanna

Koenig, Aden

Koenig, Emma-Jean

Lampart, Samantha

Loining, Timothy

Maas, Ethan

Marxhausen, Jacob

Nelson, Adam

Nelson, Clark

Nelson, Rebecca

Olson, Isaac

Olson, Will

Peterson, Brette

Rennwald, Charles

Schwartz, Chloe 

10TH GRADE

Blaisdell, Zachary

Boger, Samantha

Bruckelmyer, Wendy

Conlan, Maia

Costley, Kody

DiFranco, Mazzandra

Donahue, Katie

Esse, Claire

Gunter, Donnie

Hubbard, Margaret

Johnson, Hayden

Keech, Jacob

Kerby, Nina

Kostuch, David

Langner, Joseph

Rodriguez, Isabella

Swanson, Emma

Thorpe, Gavin

Towers, Nicholas

Townley, Valerie

Wantaja, Louisa

11TH GRADE

Ault, Kannon

Bergstedt, Jake

Breeden, Oaklee

Bruckelmyer, Ava

Cox, Sydney

Gulseth, Mason

Hanson, Audrey

Haugan, Sydney

Hietala, Chloe

Holm, Karsen

Jackson, Spencer

Komarek, Cole

Larson, Jada

Libby, Mary

Mackey, Cameron

Neis, Joseph

Nelson, Michael

Osbakken, Tricia

Overby, Kaylee

Peterson, Elsa

Poe-Johnson, Elise

Prestidge, Ashley

Reinarz, Madison

Ronstad, Sky

Stolp, Mason

Swartout, Sarah

Thomasen, Kate

VanKekerix, Jacob

Whelan, Annabell

12TH GRADE

Aug, Devyn

Bott, Tori

Campbell, Nathan

Carter, Jeremy

Eliason, Naomi

Furo, Graysen

Gelineau, Alison

Gill, Evan

Hansen, Ajha

Henrickson, Benjamin

Johnson, Kyle

Koenig, Jonathan

Komarek, Gracie

Linares Vizcarra, Juan

Marker, Joseph

Mindestrom, Taylor

Mojkowski, Lilka

Nelson, Briana

Olson, Bret

Peppenger, Taylor

Ranta-Martin, Logan

Scamehorn, Emelia

Sunday, Thatcher

Swardstrom, Margaret

Sweatt, Emily

Swoverland, Navah

Szendrey, Samantha

van de Vijver, Lout

VandenBergh, Haille

Wenger, Carson

Honor Roll 3.7-4.0

SEVENTH GRADE

Bruckelmyer, Jenna

Carr, Jocelyn

Churness, Emma

Elling, Travis

Fosness, Ava

Grinde Fosaaen, Amaya

Groeneveld, Anne

Jonson, Peter

Kleive, Trevor

Olsen, Anja

Powell, Harper

Radke, Elizabeth

Radle, Kendal

Tokvam, Thor

Wiszowaty, Megan 

EIGHTH GRADE

Dover, Elizabeth

Dugas, Livia

Edlund, Hattie

Gordon, Lamar

Hendren, Olivia

Hendrickson, Alex

Kaczrowski, Erica

Lobbestael, Claudia

Marxhausen, Jenna

Nelson, Cameron

Olson, Lauren

Stolp, Laura

Swanson, Grace

Underdale, Casey 

NINTH GRADE

Altobell, Evan

Bergerson, Meagan

Granmo, Matson

Haugan, Paige

Hurd, Kennedy

Jordahl, Makenna

Kleive, Nathen

Kosmo, Tae

Krech, Althea

Lampela, Brendan

Leuch, Emma

Libal, Brady

Powell, Felix

Smith, Autumn

Szendrey, Alex

Tokvam, Isabelle

VanKekerix, Jessica

Voltz, Ilie

Williams, Maple

10TH GRADE

Archer, Sarah

Beardsley, Morgan

Bruckelmyer, Hailey

Carlson, Michael

Cruikshank, Rosalie

Edlund, Kaden

Gordon, Cedar

Gulbranson, Madison

Hendren, Sidni

Hendrickson, Etta

Johnson, Jeremiah

Jones, Taylor

Kaczrowski, Paige

Long, Kade

Marxen, Shayla

Olson, Alex

Schlangen, Eli

Schottenbauer, Isabel

Stolp, Annie

Sunday, Macy

Swanson, Isaac

Sweatt, Claire

Swoverland, Eliana

Tikka, Marcie

Voltz, Ivan

11TH GRADE

Carlson, Emily

Erickson, Laura

Holman, Joseph

Johnson, Samuel

Larson, Riley

McCarthy, Sean

Smith, Noah 

12TH GRADE

Bergerson, Calista

Buchta, Gabrielle

Coan, Makenna

Edblom, Ella

Fisher, Erin

Galyen, Elisa

Haugan, Wyatt

Haveri, Kristin

Hubbard, Nora

Keech, Steven

Lambert, Rachel

Leith, Ally

Martineau, Roslyn

Meyer, Mason

Nowacki, Ryan

Ruberg, Jayden

Schottenbauer, Grace

Smith, Brooklyn

Sundberg, Allison