Merit Roll 3.0-3.69

SEVENTH GRADE

Abrahamson, Alivia

Anderson, Chase

Aune, Emily

Bata, Sophia

Bentler, Zachary

Benvie, Lily

Blankenship, Ashlyn

Boger, Jesse

Bright, Tucker

Carter, Erica

Churness, Emma

Dafnopulos, Marco

Dewey, Oren

Dorsey, Alexander

Erhardt, Joselyn

Groeneveld, Anne

Henschel, Allison

Hietala, Isaiah

Hiivala, Jase

Huddleston, Wyatt

Johnson, Ellie

Kappes, Carter

Kerby, Evan

Larson, Natalie

Powell, Harper

Samuell, Jacob

Seagren, Jocelyn

Stark, Wyatt

Sunday, Makenzie

Thomas, Tanja

Tikka, Rebecca

Torgerson, Bree

Torricer, Joebea

Williams, Biker

EIGHTH GRADE

Amesbury, Hailey

Anderson, Kaia

Bailey, Janee

Bark, Deacon

Bruckelmyer, Joseph

Bruckelmyer, Rylan

Bruckelmyer, Sally

Bruckelmyer, Trent

Carlson, Madison

Cruikshank, Reed

Donahue, Ella

Dover, Elizabeth

Graden, Keara

Johnson, Emma

Johnson, Luke

Juenemann, Jobe

Lakso, Madison

Lemke, Anthony

Lobbestael, Claudia

Marks, Jenna

Nelson, Cameron

Peterson, Greysen

Pitkanen, Kyler

Poe-Johnson, Mya

Raisanen, Sophie

Seguin, Ryan

Stolp, Laura

Sundberg, Abby

Suomi, Janie

Swartout, Ethan

Waliezer, Bianca

Whelan, Aiden

NINTH GRADE

Altobell, Evan

Bangsund, Calli

Bergerson, Meagan

Blair, Cristian

Bruckelmyer, Levi

Carlson, Chloe

Churness, Alec

Granmo, Matson

Haveri, Amanda

Johnson, Dayanna

Jordahl, Makenna

Kleive, Nathen

Koenig, Aden

Koenig, Emma-Jean

Kosmo, Tae

Lampela, Brendan

Leuch, Emma

Loining, Timothy

Maas, Ethan

Marxhausen, Jacob

Mindestrom, Aidan

Nelson, Dean

Nelson, Rebecca

Olson, Will

Peterson, Brette

Schwartz, Chloe

Simons, Kaitlyn

Svir, Mitchell

10TH GRADE

Archer, Sarah

Blaisdell, Zachary

Bruckelmyer, Wendy

Carlson, Michael

Christensen, Leah

Conlan, Maia

DiFranco, Mazzandra

Dillon, Callista

Donahue, Katie

Esse, Claire

Gulbranson, Madison

Hubbard, Margaret

Johnson, Hayden

Jones, Taylor

Kangas, Keyera

Keech, Jacob

Kerby, Nina

Nelson, Levi

Scoggin, Kelli

Sunday, Macy

Swanson, Emma

Thorpe, Gavin

Towers, Nicholas

Townley, Valerie

Waliezer, Victoria

11TH GRADE

Barrick, Dylan

Bergstedt, Jake

Bruckelmyer, Ava

Cox, Logan

Cox, Sydney

Dellinger, Rayne

Erickson, Laura

Hanson, Audrey

Haugan, Sydney

Holm, Karsen

Holman, Joseph

Jackson, Spencer

Johnson, Nyaomi

Mackey, Cameron

Nelson, Joseph

Nelson, Michael

Olson, Emily

Osbakken, Tricia

Prestidge, Ashley

Reinarz, Madison

Ronstad, Sky

Schultz, Brianna

Twining, Peyton

VanKekerix, Jacob

Whelan, Annabell

12TH GRADE

Aug, Devyn

Bergerson, Calista

Bott, Tori

Brenna, Richard

Buchta, Gabrielle

Carter, Jeremy

Edblom, Ella

Eliason, Naomi

Elmquist, Andrew

Furo, Graysen

Galyen, Elisa

Gill, Evan

Hansen, Ajha

Haugan, Wyatt

Henrickson, Benjamin

Johnson, Kyle

Keech, Steven

Koenig, Jonathan

Leon, Jackson

Linares Vizcarra, Juan

Mojkowski, Lilka

Olson, Bret

Peppenger, Taylor

Ranta-Martin, Logan

Scamehorn, Emelia

Swardstrom, Margaret

Swoverland, Navah

Szendrey, Samantha

van de Vijver, Lout

VandenBergh, Haille

Honor Roll 3.7-4.0

SEVENTH GRADE

Bruckelmyer, Jenna

Carr, Jocelyn

Elling, Travis

Fosness, Ava

Grinde Fosaaen, Amaya

Jonson, Peter

Kleive, Trevor

Olsen, Anja

Radke, Elizabeth

Radle, Kendal

Sherman, Isaac

Tokvam, Thor

Wermter, Benjamin

Wiszowaty, Megan

EIGHTH GRADE

Bark, Sebastian

Bopp, Ethan

Dugas, Livia

Edlund, Hattie

Erickson, Edwin

Gordon, Lamar

Graden, Kaitlyn

Hendren, Olivia

Hendrickson, Alex

Highland, McKenzie

Holm, Karly

Kaczrowski, Erica

Koepke, Ava

Marxhausen, Jenna

Olson, Lauren

Radle, Hailey

Stolp, Hannah

Swanson, Grace

Underdale, Casey

NINTH GRADE

Hallman, Chance

Haugan, Paige

Heikkila, Jasmine

Hurd, Kennedy

Krech, Althea

Libal, Brady

Nelson, Clark

Pierce, David

Powell, Felix

Smith, Autumn

Szendrey, Alex

Tokvam, Isabelle

VanKekerix, Jessica

Voltz, Ilie

Williams, Maple

10TH GRADE

Beardsley, Morgan

Bruckelmyer, Hailey

Cruikshank, Rosalie

Edlund, Kaden

Gordon, Cedar

Hendren, Sidni

Hendrickson, Etta

Johnson, Jeremiah

Kaczrowski, Paige

Marxen, Shayla

Olson, Alex

Rodriguez, Isabella

Schlangen, Eli

Schottenbauer, Isabel

Stolp, Annie

Swanson, Isaac

Sweatt, Claire

Swoverland, Eliana

Tikka, Marcie

Voltz, Ivan

Wantaja, Louisa

11TH GRADE

Carlson, Emily

Johnson, Samuel

Larson, Jada

Larson, Riley

Libby, Mary

McCarthy, Sean

Peterson, Elsa

Smith, Noah

12TH GRADE

Campbell, Nathan

Coan, Makenna

Fisher, Erin

Haveri, Kristin

Hubbard, Nora

Lambert, Rachel

Marker, Joseph

Martineau, Roslyn

Meyer, Mason

Mindestrom, Taylor

Nowacki, Ryan

Ruberg, Jayden

Schottenbauer, Grace

Smith, Brooklyn

Sundberg, Allison

Sweatt, Emily

Wenger, Carson